O ManpowerGroup

Powering the world of work is humanly possible.

Nasze marki

ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Tworzymy i dostarczamy wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju.

Więcej informacji

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Więcej informacji

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT, inżynieria i finanse, który powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz ElanIT.

Więcej informacji

ManpowerGroup Solutions oferuje usługi outsourcingu procesów i funkcji, pracochłonnych lub nie mieszczących się w definicji działalności podstawowej klientów, w szczególności procesów wymagających dużych nakładów siły roboczej i rekrutacji masowych.

Więcej informacji

Proservia specjalizuje się w zarządzaniu infrastrukturą IT oraz wsparciem użytkowników. Marka oferuje pełen zakres usług w dziedzinie outsourcingu procesów End User Support oraz IT Infrastructure Management, wspierając swoich klientów w codziennych wyzwaniach związanych z infrastrukturą i aplikacjami IT.

Więcej informacji

Jako największa na świecie firma zajmująca się consultingiem w zakresie zarządzania talentami i karierą, od 1980 roku jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu zasobów ludzkich.

Więcej informacji

Wizja i strategia

Naszą wizją jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług na rynku pracy, które pozwalają naszym klientom i kandydatom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

 • Obroty

  Dzięki gromadzonej przez blisko 70 lat wiedzy i oferowaniu usług o jak najwyższej jakości, ManpowerGroup rozwinął się do rangi lidera, który posiada obecnie obroty o wysokości 21 miliardów dolarów i nieustannie idzie naprzód zwiększając swoją efektywność. Skala naszej działalności oraz związana z nią odpowiedzialność zobowiązują nas do strategicznego spojrzenia na potrzeby i cele naszych klientów. Naszym priorytetem jest podnoszenie jakości i pielęgnowanie relacji opartych na uzyskiwaniu wzajemnych korzyści.

 • Efektywność

  Nieustannie doskonalimy nasze usługi. Przekłada to się na ciągły wzrost ich jakości, zwiększanie szybkości naszego działania i zwielokrotnienie wydajności wykorzystywanych zasobów we wszystkich obszarach naszej aktywności.

 • Innowacja

  Zajmowana przez nas na rynku pozycja zobowiązuje nas do stosowania innowacyjnych rozwiązań, które wymagają od nas twórczego podejścia do lokalnego i globalnego świata pracy. Rolą ManpowerGroup jest tworzenie usług odpowiadających potrzebom nie tylko współczesnego, ale również przyszłego rynku. To wychodzenie w przyszłość owocuje nowoczesnymi rozwiązaniami, które przekładają się na rozwój oraz długofalową korzyść naszych klientów.

 • Postawa lidera

  Bycie liderem zobowiązuje nas do ciągłego przewidywania zmian na rynku pracy, obserwacji zachodzących trendów i współtworzenia nowoczesnego systemu zatrudnienia na świecie. Te wszystkie elementy wpływają na codzienny kształt rynku pracy i sytuację funkcjonujących na nim Pracodawców oraz kandydatów. Naszą ambicją i odpowiedzialnością jest uczynienie otaczającej ich rzeczywistości lepszą.

 • Organizacja i kultura

  Rozwijanie naszej organizacji i kultury wymaga od nas znalezienia i zatrzymania na dłużej najbardziej wartościowych ludzi. Zobowiązuje nas również do stworzenia środowiska promującego przedsiębiorczość, nagradzającego wysokie wyniki i motywującego nas do wykorzystywania w pełni swoich możliwości. ManpowerGroup to organizacja, która pozyskuje i rozwija talenty.

Wartości

Wartości Manpower stanowią Ludzie, Wiedza i Innowacje. Te trzy elementy opisują nasze cele, źródło sukcesu oraz sposób działania. Ich kombinacja przedstawia to, co w naszej firmie jest najcenniejsze i wyróżnia nas spośród konkurencji. Dzięki ich sprawnemu funkcjonowaniu osiągamy to, co dla innych jest niemożliwe, wytyczając nowe ścieżki i cały czas podwyższając stawianą sobie poprzeczkę.

Ludzie

Dbamy o ludzi i jesteśmy świadomi roli, jaką praca odgrywa w ich życiu. Każdego traktujemy indywidualnie, wspieramy umożliwiając osiągnięcie wyznaczonych celów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dostrzegamy i doceniamy wkład naszych pracowników, klientów i kandydatów w sukces całej firmy.

Wiedza

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wciąż się rozwijamy, opierając się na najlepszych, sprawdzonych na całym świecie praktykach. Nasza znajomość współczesnego rynku pracy pozwala nam przewidzieć, co zdarzy się jutro, dzięki czemu skutecznie i szybko odpowiadamy na potrzeby rynku pracy.

Innowacje

Jesteśmy liderami we współczesnym świecie pracy. Nie boimy się innowacji i jesteśmy otwarci na zmiany. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja z naszych usług, dlatego nie stoimy w miejscu i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań.

Partnerzy

Realizując nasze cele biznesowe oraz misję, jaką jest edukacja i doskonalenie rynku pracy, współpracujemy z wieloma podmiotami kształtującymi rynek pracy w Polsce i na świecie.

Kontakt

Siedziba ManpowerGroup w Polsce:

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

Tel.: + 48 22 50 40 715
Fax: + 48 22 50 40 717
E-mail: manpowergroup@pl.manpowergroup.com

Dane rejestrowe:

ManpowerGroup Sp. z o.o.
ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 526-24-93-733
REGON: 016863993
Nr KRS: 62137

Kapitał zakładowy: 2 350 000 PLN
Agencja zatrudnienia: – numer certyfikatu 412

Trwa ładowanie