Raporty rynku pracy

Pomagamy Ci śledzić trendy na rynku pracy

ManpowerGroup to źródło aktualnych i rzetelnych informacji na temat rynku pracy. Wiemy, co dzieje się w świecie pracy dziś i co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Nasza firma prowadzi od wielu lat badania pracodawców – od 1962 r. publikujemy kwartalny raport „Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia”, a od 2006 r. coroczny raport „Niedobór talentów”. ManpowerGroup w Polsce od 2008 r. aktywnie uczestniczy we wszystkich projektach badawczych.

Aktualnie badania ManpowerGroup prowadzone są w ponad 40 krajach na próbie ponad 65 000 pracodawców. Celem tych działań jest pomoc w lepszym zrozumieniu świata pracy i komunikowanie trendów, które mają istotny wpływ zarówno na przedsiębiorstwa jak i na osoby szukające zatrudnienia.

Jeśli interesuje Cię rynek pracy i chcesz śledzić najnowsze trendy nim rządzące, korzystaj z naszych regularnie publikowanych raportów.

Raporty ManpowerGroup:

Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia

Kwartalne badanie intencji pracodawców odnośnie zwiększenia/zmniejszenia zatrudnienia.

Dowiedz się więcej

Era Człowieka

W dziejach ludzkości co jakiś czas następują zmiany na tyle rewolucyjne, że stają się symbolem danej epoki. Dziś jesteśmy świadkami początku nowej ery: Ery Człowieka.

Dowiedz się więcej

Niedobór Talentów

Niedobór talentów to coroczne badanie, które pokazuje skalę braku specjalistów na rynku pracy w ponad 40 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Dowiedz się więcej

Trendy Rynku Pracy

Poznaj nasze pozostałe badania rynku pracy.

Dowiedz się więcej

Subskrypcja raportów

Zapisz się do naszej listy mailingowej aby otrzymywać raporty na swoją skrzynkę jak tylko opublikowane zostaną kolejne edycje.

Przejdź do subskrypcji
Trwa ładowanie