Manpower

Manpower

Światowy Lider Rozwiązań HR w Zakresie Pracy Tymczasowej i Rekrutacji Stałej

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, umiejętność uwolnienia potencjału ludzi z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem to być albo nie być dla firm. Właśnie w ten sposób Manpower może pomóc osiągnąć sukces. Od ponad 60 lat jesteśmy na pierwszym planie świata pracy, dzięki czemu możemy pochwalić się nieporównywalnym doświadczeniem w wykorzystywaniu ludzkiego potencjału oraz dogłębną wiedzą o rozwoju firm. Wykorzystujemy ją w celu tworzenia szerokiego wachlarza rozwiązań HR, które poprawiają efektywność, elastyczność i konkurencyjność organizacji w niewiarygodny sposób.

 • Praca tymczasowa

  Praca tymczasowa

  Manpower daje możliwość dostosowywania poziomu zatrudnienia do potrzeb kadrowych w Państwa firmie w okresie wzmożonego zapotrzebowania na personel. Usługa polega na oddelegowaniu do Państwa firmy pracowników wyselekcjonowanych wg określonych przez Państwa kryteriów. Na czas trwania powierzonych zadań zatrudnione osoby stają się naszymi pracownikami. Manpower przejmuje obsługę administracyjno-prawną wynikającą z zatrudniania pracowników (składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, podatek dochodowy, świadczenia chorobowe, urlopy).

 • Rekrutacja stała

  Rekrutacja stała

  Rekrutacje z Manpower to oszczędność Państwa cennego czasu oraz nowatorskie sposoby selekcji i rekrutacji pracowników. Naszym kapitałem jest kandydat, dlatego codziennie poszerzamy naszą bazę o nowe, starannie wyselekcjonowane osoby. Sprawdzone przez nas w wielu krajach metody pozwalają dostarczyć wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników do każdego działu, do firmy z każdej branży.

 • Zatrudnienie zewnętrzne

  Zatrudnienie zewnętrzne

  Pracownicy zatrudnieni przez Manpower zostają oddelegowani do pracy w Państwa firmie. Rozwiązanie to daje wymierne korzyści: oszczędność czasu, niższe koszty, elastyczność w obsadzaniu stanowisk. Pozwala to na odciążenie Państwa od procesów administracyjnych, pomagając skoncentrować się na celach biznesowych, pozostawiając w Państwa gestii zarządzanie czasem i zadaniami pracowników, zgodnie z celami i założeniami Państwa organizacji.

 • Try & Hire

  Try & Hire

  To usługa, która daje Państwu możliwość zaangażowania pracownika na próbę. W trakcie wykonywania pracy tymczasowej, mogą Państwo sprawdzić kwalifikacje i predyspozycje kandydata. Jeśli pracownik spełni Państwa oczekiwania, istnieje możliwość zatrudnienia go na stałe.

 • Contract placement

  Contract placement

  Manpower realizuje rekrutacje grupowe dla klientów, którzy chcą zatrudnić, w krótkim czasie, dużą liczbę pracowników o podobnych kwalifikacjach. Usługa wykorzystywana jest zwykle w przypadku firm rozpoczynających działalność lub poszerzających obecną.

Zapytanie ofertowe

Szczegółowe informacje na temat usług Manpower znajdują się na stronie www.manpower.pl

Trwa ładowanie