ManpowerGroup Solutions

ManpowerGroup Solutions

Światowy Dostawca Outsourcingu Procesów Biznesowych

ManpowerGroup Solutions oferuje usługi outsourcingu procesów i funkcji, pracochłonnych lub nie mieszczących się w definicji działalności podstawowej klientów, w szczególności procesów wymagających dużych nakładów siły roboczej i rekrutacji masowych. ManpowerGroup Solutions usprawnia procesy, bierze odpowiedzialność za zarządzanie, realizację zadań i określonych celów biznesowych. Firma projektuje indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb klienta i zorientowane na wyniki, dzieląc się ryzykiem i korzyściami z klientami. Wachlarz oferowanych rozwiązań obejmuje:

  • Talent Based Outsourcing – Outsourcing procesów w oparciu o wskaźniki jakościowe (KPI-s) i uzgodniony poziom serwisu (SLA), projektowanie poziomu lub przejmowanie zasobów ludzkich, rozliczenie za wynik
  • Recruitment Process Outsourcing – Outsourcing procesu rekrutacji
  • Borderless Talent Solutions – Zarządzanie karierami międzynarodowymi
  • Managed Service Programs – Zarządzanie dostawcami zewnętrznymi
Recruitment Process Outsourcing

Recruitment Process Outsourcing

ManpowerGroup Solutions jest światowym liderem w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągać lepsze wyniki biznesowe.

Doświadczenie ManpowerGroup Solutions kształtowane poprzez współpracę z organizacjami na całym świecie, pozwala na projektowanie i dostarczanie rozwiązań oraz programów na wszystkich kontynentach, a także zdalnie, gdziekolwiek Państwo będziecie. ManpowerGroup Solutions zapewnia konsekwentne, wysokiej jakości usługi, przy jednoczesnym dostosowaniu swoich rozwiązań do polityki, kultury i stylu lokalnych klientów bez względu na pochodzenie rekomendowanego rozwiązania.

W celu zdobycia przewagi konkurencyjnej w dzisiejszym wymagającym i złożonym środowisku biznesowym konieczne jest posiadanie najlepszych Talentów w swojej organizacji. Oferujemy elastyczne i mierzalne rozwiązania rekrutacyjne, które mogą obejmować wszystkie elementy procesu mającego na celu rekrutację właściwych Talentów dla Państwa organizacji – od pozyskiwania i selekcji do onboardingu. Zbudowane na naszej głębokiej specjalistycznej wiedzy w zakresie rekrutacji i oparte na rygorystycznych procesach, nasze innowacyjne podejście zapewnia oczekiwane rezultaty – większą przewidywalność kosztów oraz efektywny proces rekrutacji, którego wynikiem jest nie tylko pozyskanie kandydatów o właściwym doświadczeniu, ale przede Talentów dopasowanych do Państwa organizacji.

Zapytanie ofertowe
TAPFIN

TAPFIN

TAPFIN to linia biznesowa oferująca rozwiązania MSP (Managed Service Provider), oferuje narzędzia do strategicznego zarządzania procesami zakupowymi i rekrutacyjnymi w obszarze pracy tymczasowej.

Celem naszych programów jest optymalizacja procesów rekrutacyjnych i zarządzanie społecznością dostawców naszych klientów. Opierając się na platformach technologicznych VMS (Vendor management System) TAPFIN umożliwia łatwe śledzenie wydatków i pracowników, daje dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych i generuje oszczędności. Jakość naszych programów, doświadczenie i globalny zasięg, czynią nas największym i najbardziej szanowanym MSP na świecie. Nasza pozycja jest co roku potwierdzana przez raporty Grupy Everest, Nelson Hall i SIA. Tapfin jest jedynym MSP, które osiągnęło i utrzymuje certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Więcej informacji: www.tapfin.com

Zapytanie ofertowe
Trwa ładowanie